Tvorba firemných
webových stránok

Zviditeľnite svoju firmu
vlastnou webovou stránkou

Živnostníci a malé firmy, urobte prvé kroky do online prostredia s vlastnou webovou stránkou, ktorá zachytí vašu značku, bude viditeľná na vyhľadávaní na Google a pomôže Vášmu biznisu rásť.

Predstavte Vašu firmu, značku a služby Vašim zákazníkom prostredníctvom profesionálnej webovej stránky. Webová stránka je v súčasnej dobe dôležitým nástrojom, ktorý Vám umožní prezentovať sa vo vysoko konkurenčnom online prostredí.  

Ukážka webových stránok

Pretože jeden obrázok má hodnotu tisícov slov, pozrite si portfólio nižšie.

Referencie

5/5
Pána Šuľana sme si vyhľadali na googli, na základe recenzií. Stránka, ktorú nám robil, je 4-tá v poradí. Musím skonštatovať, že pánov perfektný, spoľahlivý prístup, len potvrdil, jeho dokonalú prácu… stránku sme minimum upravovali, naše požiadavky naplnil akoby nás poznal 100 rokov. Práca pána Šuľana bola perfektná… prístup, rýchlosť, spoľahlivosť… kiež, by každá firma takto fungovala… jednoznačne odporúčame!!!ĎAKUJEME😊
Ľubomíra
5/5
Ďakujeme za promptné a bezproblémové vytvorenie www stránky. Určite odporúčame aj ostatným .... výborná cena, kvalita, komunikácia a prístup ... No1.
Marcel
5/5
Profesionálny prístup, moderné zmýšľanie, všetky požiadavky splnené na jednotku. Ďalšia vec, ktorú si veľmi cením - behom pár dní bola webová stránka hotová! Ja som nadmieru spokojná. Stránka je krásna, moderná, všetci ju pochválili 🙂
Denisa
5/5
Šikovný a skúsený chalan, ktorý sa vyzná v svojej práci. S jeho prácou som nadmieru spokojná a budete aj vy. Svoj výber neľutujem. Mám ten najkrajší web. Ďakujem
Kitti
5/5
Skvelá profesionálna práca. Som velmi spokojný a vrele odporúčam.
Zdenko
5/5
Veľká spokojnosť s prístupom a profesionalitou. Ďakujem
Peter

Web na mieru Vašim požiadavkám

Vyberte si z balíčkov ten, ktorý Vám najviac vyhovuje. Neviete sa rozhodnúť, ktorý by bol pre Vašu firmu najlepší? Zavolajte mi a a poradím Vám!

Základ

499€

Klasik

699€

Maxi

999€

Mám záujem o vytvorenie webovej stránky!

Zavolajte mi na 0944 014 972, alebo napíšte email na konzultacie@seosense.sk.

konzultacie@seosense.sk

Skontaktovať ma môžete aj prostredníctvom kontaktného formulára.


  Aká bude Vaša nová webová stránka?

  Pozrite si základný prehľad vlastností, ktoré bude mať Vaša nová webová stránka.

  Moderný elegantný dizajn

  Dizajn vo veľkej miere ovplyvňuje úspech webu. Vaša webstránka bude mať moderný a elegantný dizajn.

  Mobile-friendly dizajn

  Váš web bude optimalizovaný pre všetky zariadenia a jeho dizajn sa prispôsobí mobilom aj tabletom.

  Stránka viditeľná na Google

  Vašu webstránku by mali návštevníci ľahko nájsť cez Google. Preto bude optimalizovaná pre vyhľadávače.

  Bezpečná stránka

  Vaša webstránka bude zabezpečená SSL certifikátom. Údaje Vašich návštevníkov budú v bezpečí.

  Odkazy na sociále siete

  Na Vašej webovej stránke sa budú nachádzať odkazy na profily Vašej firmy na sociálnych sieťach.

  Bonusové služby

  Vytvorenie profilu v Google My Business. Vlastné emailové adresy. Pomoc pri nákupe hostingu.

  Moderný elegantný dizajn

  Úspech webovej stránky do veľkej miery závisí od jej dizajnu. Preto dbám na to, aby bol dizajn webových stránok čistý a moderný. Dizajn vždy prispôsobujem odvetviu, v ktorom Vaša firma pôsobí a firemnej identite.

  Vďaka modernému dizajnu bude Vaša nová webová stránka pôsobiť profesionálne a osloví Vašich zákazníkov.

  Responzívny dizajn

  Každým rokom hrajú mobilné telefóny čoraz väčšiu úlohu v digitálnom svete. Aktuálne viac než 52 % návštevnosti prichádza na web z mobilov, vďaka čomu je mobilný dizajn v dnešnej dobe už nevyhnutnosťou.

  Preto pri tvorbe každej webovej stránky kladiem veľký dôraz na jej responzívny dizajn, tým je zabezpečené bezchybné zobrazenie a funkčnosť stránky nielen na stolových počítačoch, ale aj na tabletoch a mobiloch.

  Web viditeľný na Google

  Webová stránka by sa mala dostať pred oči potenciálnych zákazníkov. Táto úloha je náročnejšia než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Pri súčasnej úrovni online konkurencie takmer vo všetkých odvetviach sa nová (a pre vyhľadávače neoptimalizovaná) webová stránka nemusí k vašim zákazníkom vôbec dostať.

  Aby som zabezpečil, že sa vašej webstránke niečo také nestane, s využitím techník SEO vytvorím stránku, ktorá je optimalizovaná pre vyhľadávače. Vďaka analýze kľúčových slov určím, aké kľúčové slová a frázy vo vyhľadávaní na Google vaši zákazníci používajú, a ako často (koľkokrát mesačne) tieto kľúčové slová vyhľadávajú.

  Následne nastavím stránku tak, aby sa na týchto kľúčových slovách zobrazovala vo vyhľadávaní na Google čo najvyššie, a vy ste tak získali tých správnych návštevníkov na Váš nový web.

  Bezpečnosť webovej stránky (nepodceňte ju)

  Bezpečnosť webových stránok nemožno brať na ľahkú váhu. Je dôležité, aby sa citlivé údaje (prihlasovacie heslá, čísla kreditných kariet), ktoré môžu Vaši návštevníci na webe použiť, nedostali do nesprávnych rúk. Preto zabezpečujem každý web SSL (pozn.: Secure Socket Layer) certifikátom.

  SSL certifikát zaručuje, že všetky dáta prenášané medzi webovým serverom a prehliadačom sú šifrované, vďaka čomu je spojenie bezpečné.

  Následne Vašu webstránku presmerujem na zabezpečený protokol https:// (pozn.: Hypertext Transfer Protocol Secure), ktorý spolu s SSL certifikátom umožňuje zabezpečenú komunikáciu v počítačovej sieti.

  Odkazy na sociálne siete

  Na Vašom novom webe budete mať odkazy na Vaše firemné profily na sociálnych sieťach, ako Facebook, Twitter, Instagram, či LinkedIn.

  Bonusové služby

  Emailové adresy

  Ďalším benefitom, ktorý s vytvorením vlastnej firemnej webovej stránky získate, je možnosť vytvorenia vlastných firemných emailových adries v tvare vasemeno@vasadomena.sk

  Môžete tak mať vlastný „info“ email, či osobitný email pre každého člena vášho tímu a môžete tak podporiť značku svojej firmy v každej jednej emailovej komunikácii.

  Doména a hosting

  Každá webová stránka potrebuje vlastnú doménu (názov stránky, napr.: www.vasafirma.sk) a hosting (webový server, na ktorom bude stránka uložená).

  Máte už pár nápadov, ako by sa mohla vaša webstránka volať? Môžete ma bezplatne kontaktovať a ja overím, či je doména voľná.

  Taktiež vám počas našej spolupráce pomôžem s výberom a nákupom domény a hostingu. Pre klasickú firemnú webovú stránku odporúčam WordPress pre hosting.

  Stále váhate?

  Ešte ste sa nerozhodli a stále váhate? Tu je pár dôvodov, prečo Vaša firma potrebuje webovú stránku.

  Prečo potrebuje Vaša firma webovú stránku?

  V dnešnej internetovej dobe je čoraz náročnejšie presadiť sa v online prostredí bez vlastnej webovej stránky. V roku 2021 vznikne každý deň v priemer viac než 547 000 nových webových stránok po celom svete. 

  Vaša konkurencia už možno webovú stránku má, ponúka cez ňu svoje služby a získava cez ňu nových zákazníkov.

  Online prítomnosť môže výrazne ovplyvniť tržby vašej firmy, a tak už so svojou stránkou ďalej nečakajte. Kedy keď nie teraz je ten správny čas urobiť prvý krok do online prostredia, ktorý nasmeruje Váš business k ďalšiemu úspechu.

  Dôveryhodnosť

  Žijeme v dobe rozmachu informačných technológií, čo má veľký vplyv na správanie zákazníkov. Každý z nás chce mať informácie, ktoré potrebuje, vzdialené len pár kliknutí. Preto je dôležité, aby Vás vaši potenciálni zákazníci dokázali nájsť „online“. 

  Ak by sa k vašej firme nevedeli dostať online a nenašli by jej oficiálnu webovú stránku, mohli by začať spochybňovať legitímnosť Vašej firmy, a tomu by ste sa mali vyhnúť.

  S vlastnou webovou stránkou poukázať na legitimitu a dôveryhodnosť svojej firmy, predstaviť potenciálnym zákazníkom svoju značku a svoje hodnoty. To im uľahčí ich rozhodovací proces, keď sa budú rozhodovať pri objednávaní Vašich služieb.

  Dostupnosť informácii

  Ako som už načrtol v predchádzajúcich odstavcoch, je dôležité, aby Vaši potenciálny zákazníci dokázali informácie o vašej firme nájsť prostredníctvom pár kliknutí.

  Uľahčite im to. Komunikujte dôležité informácie o Vás, o Vašej firme, Vašich produktoch a službách prostredníctvom vlastného webu.

  Môžete to posunúť o krok ďalej, a cez webovú stránku informovať zákazníkov o novinkách, špeciálnych oznámeniach a zľavách.

  Zvýšenie počtu zákazníkov

  Okrem toho, že vlastná webová stránka zvýši dôveryhodnosť vašej firmy, odprezentuje vaše služby potenciálnym zákazníkom, by mala potenciálnych zákazníkov aj nasmerovať k tomu, aby sa stali vašimi klientami.

  Na to musí byť stránka vo vyhľadávačoch ľahko dohľadateľná. Vaši potenciálni zákazníci ju musia nájsť na základe fráz, ktoré do vyhľadávanie na Google zadávajú. Preto už od začiatku smerujem stránku k tomu, aby mohla byť optimalizovaná pre vyhľadávače. 

  Nastavím ju na tie kľúčové slová, ktoré vaši zákazníci vo vyhľadávaní hľadajú najčastejšie, a docielim tak, aby sa im vo vyhľadávaní na týchto kľúčových slovách zobrazila.

  FAQ

  Máte otázku? Možno sa nachádza medzi často kladenými otázkami (FAQ), ktoré moje klienti majú. Ak nie, neváhajte mi zavolať!

  Máte otázku? Možno sa nachádza medzi často kladenými otázkami (FAQ), ktoré moje klienti majú. Ak nie, neváhajte mi zavolať!

  Či je doména, ktorú by ste chceli k svojej stránke priradiť, voľná, môžete zistiť na: overenie domény.

  Prípadne ma môžete kontaktovať, a ja doménu overím za Vás. 

  Nie, v cene stránky nie je zahrnutá cena domény a hosting. Poplatok za hosting a doménu je potrebné zaplatiť poskytovateľovi týchto služieb. Cena domény a hostingu (spolu) sa pohybuje na úrovni od 38 EUR do 100 EUR ročne.

  Z hľadiska funkčnosti a rýchlosti Vašej novej webovej stránky by bolo ideálne, ak by ste si vybrali poskytovateľa hostingu, ktorý má vo svojej ponuke hosting pre wordpress.

  Svojim klientom obvykle ponúkam na výber dve možnosti: Ak hľadáte ekonomické riešenie so skvelým pomerom cena/kvalita, tak jednoznačne odporúčam WY WordPress Hosting od Webglobe Yegon (pre firemné stránky, stačí najmenší balíček), ktorý vás nebude stáť ani 40 EUR ročne s DPH.

  V prípade, že máte záujem o výkonnejšie riešenie, tak v tom prípade odporúčam The Hosting pre WordPress od Websupportu, pre ktorých je výkon a rýchlosť najvyššia priorita. Aj v tomto prípade je pre firemné stránky postačujúci najmenší základný balík, ktorý vás vyjde približne 80 EUR ročne s DPH.

  Pokiaľ chcete teda udržať náklady na webovú stránku čo najmenšie, vyberte si hosting od Webglobe Yegon, ktorý za danú cenu ponúka vysokú kvalitu. Ak pre vás nerobí problém priplatiť si za „výkon“ voľte hosting od Websupportu.

  Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výberu hostingu, skontaktujte ma, a ja vám s výberom domény a hostingu pomôžem.

  Áno. Pokiaľ nechcete venovať svoj čas s trápením sa pri nákupe domény a hostingu, ich nákup vykonám za Vás.

  Do objednávky zadám Vaše fakturačné a kontaktné údaje. Vám už len príde na email faktúra, ktorú hostingovej spoločnosti uhradíte.

  Na začiatok stačí keď mi zavoláte, alebo mi pošlete email. Počas tejto bezplatnej konzultácie sa porozprávame o tom, akú webstránku potrebujete a vyberieme najlepšie riešenie pre Vašu firmu.

  Následne Vám pomôžem s výberom a nákupom domény a hostingu tak, aby čo najlepšie zodpovedali potrebám Vašej novej webovej stránky.

  Potom mi vytvoríte prístup k doméne a hostingu (alebo odošlete prihlasovacie údaje). 

  Áno. Do spravovania Vašej webstránky Vás môžem zaškoliť a ukázať Vám, ako si budete môcť do nej vkladať obrázky. 

  Ak budete chcieť, aby som sa o budúce úpravy stránky postaral ja, a vkladal/upravoval obrázky, menil texty, takéto úpravy sú spoplatnené sadzbou 30 EUR/hodina.