SEO Konzultácie

Máte vlastnú webovú stránku, avšak...

Máte svoju vlastnú webovú stránku, avšak jej návštevnosť z najväčšieho svetového vyhľadávača Google nie je taká vysoká, ako by ste si želali.

Investovali ste už do nej veľa svojho času, no na výrazoch, ktoré Vaši zákazníci do Google píšu, sa web zobrazuje až na tretej, štvrtej či piatej strane, na ktoré takmer nikto nechodí.

Všetci predsa hľadajú odpovede na prvej strane Google.

Alebo horšie: 

Na niektorých kľúčových slovách sa Váš web vo vyhľadávaní vôbec nezobrazuje.

Všetka návštevnosť tak prúdi na stránky Vašej konkurencie, ktorá sa vo vyhľadávaní nachádza vysoko pred Vami. 

Možno máte niekedy pocit, že Vaše webstránky sú odsúdené na to, aby navždy okupovali pozície vo vyhľadávaní na Google ďaleko za webmi Vašich hlavných konkurentov.

Máte však záujem s tým niečo urobiť. Radi by ste:

  • Posunuli svoj web vo vyhľadávaní vyššie
  • Dostali ho pred oči Vašich potenciálnych zákazníkov
  • Zvýšili organickú návštevnosť


Vyššia návštevnosť predsa znamená väčší príjem z Vášho webu.

Tieto ciele nemusia byť pre Vás tak vzdialené, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. 

Pretože je tu spôsob ako…

Ako posunúť web vo vyhľadávaní vyššie

Áno, je to možné…

S pomocou správne zvolených techník Optimalizácie webu pre vyhľadávače (z angličtiny: Search Engine Optimization – SEO) môžete nasmerovať Vašu webovú stránku na vyššie pozície vo vyhľadávačoch.

A dostať sa tak pred Vašich konkurentov. Na niektorých kľúčových slovách až na prvú stranu.

A na niektorých možno až na prvé miesto.

Podarilo sa to už mnohým webovým stránkam pred Vami a so správnou pomocou to dokážete aj Vy. Rád Vám s optimalizáciou Vášho webu pomôžem ako SEO Konzultant. Spoločne posunieme Váš web vyššie.

Vysvetlím Vám, ako so SEO začať a čo všetko bude potrebné na Vašej stránke (a mimo nej) upraviť.

Teším sa na Vás.

-Matej.

Mám záujem o SEO Konzultácie

Oblasti SEO konzultácií

Veľmi rád Vám pomôžem optimalizovať Váš web pre vyhľadávače.

Pokiaľ si web spravujete sami a nemáte v úmysle SEO outsourcovať, rád budem s Vami spolupracovať ako SEO konzultant, ktorý Vás prevedie spletitou cestou SEO prostredníctvom konzultácií.

  • Pomôžem Vám so SEO Auditom, ktorý odkryje slabé stránky Vášho webu a odhalí príležitosti na zlepšenie.
  • Ukážem Vám, aké nástroje použiť na Analýzu kľúčových slov a ako ju čo najefektívnejšie vyhodnotiť. Spolu prídeme na to, na ktoré kľúčové slová a frázy by sa Váš web mal zamerať.
  • Navediem Vás, ako v štýle SEO Copywritingu napísať jedinečný a unikátny obsah na Váš web, ktorý zaujme nielen návštevníkov webu, ale aj Google.
  • Vymyslíme Meta nadpisy a popisy, ktoré zlepšia CTR (Click Through Rate) Vašeho webu a pozitívne ovplyvnia hodnotenie Vašej stránky.
  • Budeme sa venovať technickým záležitostiam, ako je rýchlosť stránky a ďalšie technické faktory, ktoré sú pri optimalizácii webu pre vyhľadávače dôležité.
  • Zanalyzujeme a vyhodnotíme SILO štruktúru Vášho webu.
  • A v neposlednom rade Vám pomôžem s linkbuildingom – získavaním spätných odkazov pre Váš web. Tiež Vám ukážem, ako môžete prínos SEO pre Váš web a posúvanie Vášho webu vo vyhľadávaní pravidelne napr. na mesačnej báze) pravidelne vyhodnocovať.

A to je len začiatok.

Budem rád, ak ma oslovíte a urobím všetko čo bude v mojich silách, aby som svoje vedomosti a skúsenosti v SEO pretavil vo Váš úspech.